Philos Ludo maxi - diameter 50cm
- EAN: 4014156033054
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:28:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit dobbelspel is een zeer bekend.Vele van ons hebben dit wel eens gespeeld. Het doel van het spel is om alle speelstukken in de eindbestemming met dezelfde kleur te brengen voordat de tegenstander dat doet. Degene die als eerste dit bereikt wint. Dankzij de eenvoudige spelregels brengt dit spel heel veel plezier voor het hele gezin. Het spel wordt gespeeld tussen 2-4 personen.
Kenmerken:
- Rubberhouten en MDF speelveld
- Afmeting 500 x 500 x 26mm
- 16 speelstukken
- 30mm diameter, hoogte 60mm
- Aanbevolen leeftijd vanaf 6 jaar
Specificaties:
- Verpakkingsgewicht: 2.80 kg
- Speeltijd: 30 minuut
- Spelsoort: Strategisch spel
- Taal spel: Nederlands
- Taal handleiding: Nederlands
- Verpakkingsinhoud: 1 Spel Ludo
- Aantal benodigde accu's/batterijen: 0
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Wehkamp
- Bij Wehkamp kun je Philos Ludo maxi - diameter 50cm kopen voor de prijs van € 41,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Ludo maxi - diameter 50cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Ludo maxi - diameter 50cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,95 voor Philos Ludo maxi - diameter 50cm is gemeten op 12-01-2025. De hoogste prijs was € 64,64 op 13-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 29,69. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.80 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 Spel Ludo |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 4014156033054 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 52.5 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 52.5 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 4014156033054 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Ludo maxi - diameter 50cm aankoopt