Philos Brussel Schaakbord Veld 45 mm
- EAN: 4014156023246
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit Philos Bruxelles schaakbord heeft een veldmaat van 45 mm. De totale afmeting van het schaakbord is 45 x 45 cm. Het Philos Bruxelles schaakbord met ingelegd kader is gemaakt van esdoorn en uitgevoerd in naturel met zwart. De matte lak afwerking van het bord is prettig aan de ogen en de rubber onderzijde voorkomt beschadigingen van je tafel. Het schaakbord wordt geleverd exclusief schaakstukken.
This Philos Brussels chessboard has a field size of 45 mm. The total size of the chessboard is 45 x 45 cm. The Philos Brussels chessboard with an inlaid border is made of maple and finished in natural with black. The matte lacquer finish of the board is easy on the eyes, and the rubber underside prevents damage to your table. The chessboard is delivered without chess pieces.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philos Brussel Schaakbord Veld 45 mm kopen voor de prijs van € 56,29. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Brussel Schaakbord Veld 45 mm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Brussel Schaakbord Veld 45 mm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 47,12 voor Philos Brussel Schaakbord Veld 45 mm is gemeten op 01-01-2025. De hoogste prijs was € 61,96 op 23-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,84. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.33 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Schaakspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 Schaakbord |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00038997 |
| EAN | 4014156023246 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 476 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 485 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156023246 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Brussel Schaakbord Veld 45 mm aankoopt