Philos Backgammon Kassette Ios
- EAN: 4014156011328
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philos Backgammon Kassette Ios is een medium backgammon kassette gemaakt van wortelnotenhout. De kassette is voorzien van een magneetsluiting en wordt compleet geleverd met speelstenen en dobbelstenen. Met afmetingen van 345 x 200 x 55 mm is deze backgammon kassette ideaal voor onderweg of thuis.
Het spel heeft een minimale speeltijd van 10 minuten en een maximale speeltijd van 40 minuten. Het is geschikt voor 2 spelers vanaf 6 jaar. De materialen zijn van hoge kwaliteit hout, waardoor het spel duurzaam en lang meegaat.
Met deze backgammon kassette kunnen kinderen en volwassenen urenlang plezier beleven. Het is een ideaal spel om strategieën te ontwikkelen, het geheugen te trainen en gezellig samen te spelen. De kassette is compact en eenvoudig op te bergen na het spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Philos Backgammon Kassette Ios kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Backgammon Kassette Ios te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Backgammon Kassette Ios bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Philos Backgammon Kassette Ios is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Stof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.91 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Backgammon |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00038933 |
| EAN | 4014156011328 |
| Materiaal | Stof Textiel Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 202 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 356 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156011328 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Backgammon Kassette Ios aankoopt