Petite Amélie Poppenhuis Hout XL - Inc. 19-delige Poppenhuis meubels - H.80,5x B.60x D.29,5 cm
- EAN: 8720828246023
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Poppenhuizen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit prachtige houten poppenhuis van Petite Amélie is een perfect speelobject voor zowel jongens als meisjes. Met een gezellige inrichting in roze tinten en wit gecombineerd met natuurlijk hout, biedt dit poppenhuis eindeloos speelplezier. De 19-delige houten poppenhuis meubelset ter waarde van 29,95 maakt het geheel compleet en levendig.
Het poppenhuis is maar liefst 80,5 cm hoog en bestaat uit vier verdiepingen, elk met een hoogte van 18 cm. De massief houten meubeltjes en trappen brengen het geheel tot leven en creëren een gezellige en comfortabele omgeving voor poppen van ongeveer 10 cm lang.
Gemaakt van massief hout, straalt dit robuuste speelgoed kwaliteit en duurzaamheid uit. Petite Amélie staat bekend om het creëren van een unieke wereld waar kinderkamers en design samenkomen. Met afmetingen van 80,5x60x29,5 cm en voldoen aan de veiligheidsnorm EN71, is dit poppenhuis niet alleen mooi maar ook veilig en van hoge kwaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Petite Amélie Poppenhuis Hout XL - Inc. 19-delige Poppenhuis meubels - H.80,5x B.60x D.29,5 cm kopen voor de prijs van € 116,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Petite Amélie Poppenhuis Hout XL - Inc. 19-delige Poppenhuis meubels - H.80,5x B.60x D.29,5 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Petite Amélie Poppenhuis Hout XL - Inc. 19-delige Poppenhuis meubels - H.80,5x B.60x D.29,5 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 86,90 voor Petite Amélie Poppenhuis Hout XL - Inc. 19-delige Poppenhuis meubels - H.80,5x B.60x D.29,5 cm is gemeten op 30-11-2025. De hoogste prijs was € 126,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 40,05. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 10 kg |
Productinformatie
| Kleur | Roze |
| Geschikt voor type pop | Poppenhuispop |
| Poppenkast opties | Geen opties |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Petite Amelie |
| EAN | 8720828246023 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Inclusief aantal meubels | 12 |
| Inclusief aantal poppen | 0 |
| Materiaal | Hout |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 390 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 1000 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720828246023 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Petite Amélie Poppenhuis Hout XL - Inc. 19-delige Poppenhuis meubels - H.80,5x B.60x D.29,5 cm aankoopt