Perudo Beach - Dobbelspel
- EAN: 3558380041313
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Perudo Beach is een zomerse variant van het bekende Perudo spel, perfect voor een dagje aan het strand of bij het zwembad. Het dobbelspel is eenvoudig en snel, vol bluf en spanning. Iedere speler krijgt een dobbelbeker met vijf dobbelstenen in de bijpassende kleur. De startspeler plaatst een bod en gokt op het aantal dobbelstenen van een bepaald getal op tafel. Met een waterproof strandtasje is deze Beach versie ideaal voor op vakantie! Het spel bevat 1 strandtasje, 6 bekers, 30 zomerse dobbelstenen en spelregels.
Met geschikte afmetingen van 16 x 11 x 10 cm is Perudo Beach compact en makkelijk mee te nemen. Het spel is geschikt voor 2-6 spelers met een geschatte speeltijd van 30 minuten. Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en zorgt voor uren speelplezier. Ga de uitdaging aan, blaas je tegenstanders omver met je blufskills en geniet van het ultieme zomerspel Perudo Beach!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis
- Bij Bol.com kun je Perudo Beach - Dobbelspel kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Perudo Beach - Dobbelspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Perudo Beach - Dobbelspel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Perudo Beach - Dobbelspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,69 voor Perudo Beach - Dobbelspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 21,99 op 01-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,30. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel Partyspel |
| Taal spel | Frans Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Zygomatic Board Game Studio |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00078886 |
| EAN | 3558380041313 |
| Editie | Beach |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kleur | Multikleur |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel Standaard editie |
| Verpakking breedte | 106 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 155 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380041313 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Perudo Beach - Dobbelspel aankoopt