Perplexus - Beast - Breinbreker - 3D-doolhofspel - Met 100 obstakels
- EAN: 0778988268575
- Categorie(n): Bordspellen Breinbrekers
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Daag jezelf uit met de Perplexus Beast Breinbreker 3D-doolhofspel met 100 obstakels. Kun jij aan het einde komen van dit doolhof met 100 uitdagende obstakels? Test je vaardigheden met de Perplexus Beast. Door de bol alle kanten in te draaien loopt de bal langs de genummerde baan en lastige obstakels! Wanneer je bal valt, begin dan weer opnieuw.
Perplexus Beast is de Perplexus original in een nieuw jasje. Plaats de knikker op het beginvakje. Draai en kantel Perplexus heen en weer. Ben je gevallen? Probeer het nog maar eens opnieuw. Maar let op dat je er niet verslaafd aan raakt Met 100 uitdagende hindernissen. Moeilijkheidsgraad 6, normaal.
Specificaties:
Kleur: multicolor
Geslacht: junior, unisex
Materiaal: kunststof
Leeftijd: vanaf 9 jaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Spellenrijk Dreamland Spelhuis
- Bij Bol.com kun je Perplexus - Beast - Breinbreker - 3D-doolhofspel - Met 100 obstakels kopen voor de prijs van € 23,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Perplexus - Beast - Breinbreker - 3D-doolhofspel - Met 100 obstakels te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Perplexus - Beast - Breinbreker - 3D-doolhofspel - Met 100 obstakels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,00 voor Perplexus - Beast - Breinbreker - 3D-doolhofspel - Met 100 obstakels is gemeten op 05-12-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | zoals vermeld in beschrijving |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Perplexus |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2006216 |
| EAN | 0778988268575 |
| Editie | Beast - 100 obstakels |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Kingsfordweg 151, 1043GR, Amsterdam NL |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | customercare@spinmaster.com |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Spin Master International B.V. |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0800 022 3683 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. Niet geschikt voor kinderen onder (5) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 205 mm |
| Verpakking hoogte | 203 mm |
| Verpakking lengte | 245 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0778988268575 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Perplexus - Beast - Breinbreker - 3D-doolhofspel - Met 100 obstakels aankoopt