Perfect Hotel - Kaartspel White Goblin Games
- EAN: 8718026302917
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Iedere hoteleigenaar wil het perfecte hotel bouwen om zijn gasten in te ontvangen. Dit begint met goed onderzoek om de wensen van de gasten in beeld te krijgen. Wacht niet te lang, want de openingsdatum komt steeds dichterbij. Onderzoek de mogelijkheden, plan zorgvuldig en bouw het perfecte hotel!
Dit kaartspel van White Goblin Games is geschikt voor kinderen en volwassenen, met een aanbevolen minimale leeftijd van 4 jaar en een maximale speeltijd van 30 minuten. Het is een geluksspel dat in het Nederlands gespeeld kan worden. Met een CE-markering en het originele jaar van publicatie in 2018, is dit spel een leuke toevoeging aan elke spelletjescollectie.
Het spel wordt geleverd in een verpakking met afmetingen van 170 mm (breedte) x 33 mm (hoogte) x 231 mm (lengte) en weegt 0.44 kg. Het is gemaakt van karton en vereist geen batterijen. Bovendien is dit kaartspel compatibel met zowel jongens als meisjes, met een maximaal aantal spelers van 4 en een minimaal aantal spelers van 2.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Spelhuis kun je Perfect Hotel - Kaartspel White Goblin Games kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Perfect Hotel - Kaartspel White Goblin Games te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Perfect Hotel - Kaartspel White Goblin Games in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Perfect Hotel - Kaartspel White Goblin Games bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Perfect Hotel - Kaartspel White Goblin Games is gemeten op 11-05-2025. De hoogste prijs was € 17,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1834 |
| EAN | 8718026302917 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 170 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 231 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026302917 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Perfect Hotel - Kaartspel White Goblin Games aankoopt