Peppa Pig Speelgoed | Het huis van Peppa's Opa en Oma | Vanaf 3 jaar
- EAN: 5010993926633
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ga je ook zo graag op bezoek bij opa en oma? Peppa ook! Laat Peppa op bezoek gaan bij haar grootouders met Hasbro Peppa Pig Het Huis van Peppa's Oma en Opa. De set is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Dit speelgoed is gemaakt van hoogwaardig kunststof en bevat geluidseffecten om de speelervaring nog leuker te maken. Het vereist geen batterijen, waardoor kinderen direct kunnen spelen zonder te wachten.
Hasbro is het merk achter dit speelgoed, met Peppa Pig als het geliefde personage dat kinderen over de hele wereld aanspreekt. De verpakking bevat een speelhuis van Peppa's grootouders, waardoor kinderen hun fantasie kunnen gebruiken tijdens het spelen.
Dit speelgoed is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar oud. Het stimuleert creatief spel en helpt bij de ontwikkeling van sociale vaardigheden. Met verschillende kleuren en geluidseffecten zal dit speelgoed zeker een hit worden bij kinderen.
Hasbro Peppa Pig Het Huis van Peppa's Oma en Opa is ontworpen volgens de hoogste veiligheidsnormen en is CE-gecertificeerd. Het is een ideaal cadeau voor kinderen die dol zijn op Peppa Pig en graag hun eigen avonturen willen beleven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Peppa Pig Speelgoed | Het huis van Peppa's Opa en Oma | Vanaf 3 jaar kopen voor de prijs van € 35,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Peppa Pig Speelgoed | Het huis van Peppa's Opa en Oma | Vanaf 3 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Peppa Pig Speelgoed | Het huis van Peppa's Opa en Oma | Vanaf 3 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,00 voor Peppa Pig Speelgoed | Het huis van Peppa's Opa en Oma | Vanaf 3 jaar is gemeten op 30-11-2024. De hoogste prijs was € 35,94 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,94. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Hasbro |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels Frans Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Peppa Pig |
| EAN | 5010993926633 |
Character
| Personage | Peppa Pig |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 speelhuis in verpakking |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | De Entree II, De Entree 240, 1101 EE Amsterdam |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Verschillende kleuren |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Hasbro Int. Trading B.V. |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 020 707 2920 |
| Type merchandise | Muziek merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993926633 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Peppa Pig Speelgoed | Het huis van Peppa's Opa en Oma | Vanaf 3 jaar aankoopt