Peppa Pig - Peppa's Rode Auto - Speelfiguur
- EAN: 5010993868285
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met Peppa Pig's Rode Auto speelfiguur kan je kind uren speelplezier beleven! Dit schattige speelgoed is perfect voor fans van de populaire tekenfilmserie Peppa Pig. Het speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig materiaal en is zeer gedetailleerd, waardoor het net lijkt alsof Peppa echt in haar rode auto zit.
Peppa's rode auto wordt geleverd met verschillende leuke accessoires en is eenvoudig te besturen, waardoor kinderen hun verbeelding kunnen gebruiken en allerlei avonturen kunnen beleven met Peppa en haar vrienden. Dit speelfiguur stimuleert de creativiteit en helpt bij de ontwikkeling van de motorische vaardigheden van je kind.
Naast het speelplezier draagt dit speelfiguur ook bij aan het verbeteren van de hand-oog coördinatie van je kind. Met Peppa Pig's Rode Auto speelfiguur haal je een kwalitatief en educatief stuk speelgoed in huis waar je kind dol op zal zijn!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Intertoys Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je Peppa Pig - Peppa's Rode Auto - Speelfiguur kopen voor de prijs van € 7,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Peppa Pig - Peppa's Rode Auto - Speelfiguur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Peppa Pig - Peppa's Rode Auto - Speelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Peppa Pig - Peppa's Rode Auto - Speelfiguur is gemeten op 02-05-2026. De hoogste prijs was € 25,99 op 26-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 18,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Peppa Pig |
| Personage | Peppa Pig |
| EAN | 5010993868285 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F0958 |
Character
| Personage | Peppa Pig |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 1 voertuig en 2 figuren. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 3 |
| Accu/batterij code | LR44 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Varken |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | HASBRO |
| Product breedte | 27.90 cm |
| Product hoogte | 17.70 cm |
| Product lengte | 13.40 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 177 mm |
| Verpakking hoogte | 142 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993868285 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Peppa Pig - Peppa's Rode Auto - Speelfiguur aankoopt