Peppa Pig Peppa's Huis Speelset - Speelfiguur
- EAN: 5010993837496
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Welkom in het gezellige huis van Peppa Pig! Met deze speelset kunnen kinderen urenlang spelen en hun eigen avonturen bedenken met Peppa en haar familie. Het huis is voorzien van verschillende kamers en meubels, zodat kinderen zich helemaal kunnen inleven in het leven van Peppa.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Intertoys Toychamp Alternate
- Bij Intertoys kun je Peppa Pig Peppa's Huis Speelset - Speelfiguur kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Peppa Pig Peppa's Huis Speelset - Speelfiguur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Peppa Pig Peppa's Huis Speelset - Speelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,95 voor Peppa Pig Peppa's Huis Speelset - Speelfiguur is gemeten op 15-03-2026. De hoogste prijs was € 24,99 op 02-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Peppa Pig |
| Personage | Peppa Pig |
| EAN | 5010993837496 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
Character
| Personage | Peppa Pig |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: speelset, figuur en 6 accessoires. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 256 mm |
| Verpakking hoogte | 87 mm |
| Verpakking lengte | 308 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993837496 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Peppa Pig Peppa's Huis Speelset - Speelfiguur aankoopt