Ontdek de schattige Peppa Pig Squishy Knuffel van 11 cm groot! Deze pluche knuffel is perfect voor alle Peppa Pig fans, met levendige details zoals Peppa Pig in haar iconische rode outfit. De knuffel is zacht, knijpbaar en voelt heerlijk squishy aan, waardoor hij extra knuffelbaar is.
Deze Peppa Pig knuffel is compact van formaat (11 cm) en daardoor makkelijk mee te nemen voor onderweg. Of het nu is om te ontspannen of om lekker mee te spelen, deze schattige knuffel is een must-have voor iedere liefhebber van Peppa Pig. Het is een leuk cadeau-idee voor zowel kinderen als verzamelaars.
De Peppa Pig Squishy Knuffel is geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar en heeft een CE-markering zichtbaar. Deze pluche knuffel maakt geluid en is wasbaar, wat handig is voor het schoonhouden ervan. De knuffel is van hoogwaardige kwaliteit en voldoet aan alle veiligheidsvoorschriften voor speelgoed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Peppa Pig - Knuffel - Squishy - Pluche - 11cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,80 voor Peppa Pig - Knuffel - Squishy - Pluche - 11cm is gemeten op 28-06-2025. De hoogste prijs was € 17,95 op 30-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,15. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Varken |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Ja |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage | Peppa Pig |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| Verpakkingsgewicht | 150 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5060951154530 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Peppa Pig - Knuffel - Squishy - Pluche - 11cm aankoopt