De Peppa Pig puzzel is perfect voor kinderen vanaf 12 jaar. Het is een uniseks puzzel met 30 stukjes, gemaakt van karton. De verpakking weegt 1.18 kg en heeft afmetingen van 29 cm breed, 281 mm hoog en 37 cm lang. Deze legpuzzel heeft een cartoonthema dat zowel kinderen als volwassenen aanspreekt. De puzzel is geïntroduceerd in juni 2024 en heeft een CE-markering voor zichtbare authenticiteit. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 4 jaar is deze puzzel ideaal voor een breed publiek.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Intertoys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Intertoys kun je Peppa Pig kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Peppa Pig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Peppa Pig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor Peppa Pig is gemeten op 12-12-2025. De hoogste prijs was € 21,99 op 17-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Clementoni |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.18 kg |
Overige producteigenschappen
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 30 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20271 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Juni |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 29 cm |
| Verpakking hoogte | 281 mm |
| Verpakking lengte | 37 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8005125202713 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Peppa Pig aankoopt