Penny sleeves - Kaartbescherming - Kaartenhoezen - Trading cards - Verzamelkaarten - Kaarten bewaren - Accessoires - TCG - Pokémon kaarten - MTG
- EAN: 8721257203410
- Categorie(n): Verzamelmappen
Bescherm je waardevolle kaarten met onze premium Penny Sleeves. Deze kaartenhoezen zijn ontworpen om jouw verzamelingen, zoals Pokémon kaarten, MTG en andere trading cards, veilig en overzichtelijk te bewaren. Met een afmeting die perfect past voor de meeste standaardkaarten, zijn deze hoezen een onmisbaar accessoire voor iedere serieuze verzamelaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Penny sleeves - Kaartbescherming - Kaartenhoezen - Trading cards - Verzamelkaarten - Kaarten bewaren - Accessoires - TCG - Pokémon kaarten - MTG bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,95 voor Penny sleeves - Kaartbescherming - Kaartenhoezen - Trading cards - Verzamelkaarten - Kaarten bewaren - Accessoires - TCG - Pokémon kaarten - MTG is gemeten op 06-08-2025. De hoogste prijs was € 35,95 op 06-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lexium Store |
|---|
Productinformatie
| Aantal vakken | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 0% tot 49% Gerecycled Polyester |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5422 |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Ja |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
EAN
| EAN | 8721257203410 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Penny sleeves - Kaartbescherming - Kaartenhoezen - Trading cards - Verzamelkaarten - Kaarten bewaren - Accessoires - TCG - Pokémon kaarten - MTG aankoopt