Penny sleeves - Kaartbescherming - Kaartenhoezen - Trading cards - Verzamelkaarten - Kaarten bewaren - Accessoires - TCG - Pokémon kaarten - MTG
- EAN: 8721257203403
- Categorie(n): Verzamelmappen
Ben je op zoek naar de ultieme bescherming voor je waardevolle ruilkaarten? Met deze set van 100 soft sleeves en 100 harde toploaders bied je jouw kaarten een compleet beschermingssysteem in één pakket. De combinatie van de zachte hoesjes en stevige toploaders zorgt voor een dubbele bescherming, waardoor buigingen, krassen en stof geen kans krijgen. Bewaar, toon of verzend je kaarten met de zekerheid dat ze in perfecte staat blijven.
De soft sleeves zijn ontworpen om strak om je kaarten te passen. Ze beschermen tegen stof en krassen, terwijl de harde toploaders een stevige buitenlaag bieden die zwaardere schade voorkomt. Door deze twee in combinatie te gebruiken, creëer je de best mogelijke bescherming voor je dierbare verzamelkaarten, zoals Pokémon, Magic: The Gathering of sportkaarten.
Deze beschermhoesjes zijn vervaardigd uit archiefveilig, zuurvrij en PVC-vrij materiaal. Dit betekent dat je kaarten veilig zijn en niet zullen verkleuren of beschadigen na verloop van tijd. Dankzij de hoge transparantie van zowel de soft sleeves als toploaders blijven je kaarten altijd goed zichtbaar, waardoor je ze prachtig kunt tentoonstellen.
De afmetingen van de hoesjes zijn ideaal voor standaardformaat verzamelkaarten: de zachte sleeves meten 66 x 91 mm, terwijl de toploaders een buitenmaat van 76 x 101 mm hebben. Hierdoor zijn ze perfect geschikt voor de meeste populaire kaartspellen. Met in totaal 200 stuks in de verpakking, heb je genoeg bescherming voor al je kaarten.
Kies voor de beste bescherming van je kaarten met deze hoogwaardige penny sleeves en toploaders. Met een verpakkingsgewicht van slechts 200 g en afmetingen van 20 cm bij 20 cm, zijn ze eenvoudig op te bergen en mee te nemen. Maak je verzameling compleet en zorg dat jouw kaarten optimaal bewaard blijven met deze betrouwbare accessoires!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Penny sleeves - Kaartbescherming - Kaartenhoezen - Trading cards - Verzamelkaarten - Kaarten bewaren - Accessoires - TCG - Pokémon kaarten - MTG bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,95 voor Penny sleeves - Kaartbescherming - Kaartenhoezen - Trading cards - Verzamelkaarten - Kaarten bewaren - Accessoires - TCG - Pokémon kaarten - MTG is gemeten op 06-08-2025. De hoogste prijs was € 41,95 op 06-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lexium Store |
|---|
Productinformatie
| Aantal vakken | 1 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Polyethylene |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 54113 |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Ja |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
EAN
| EAN | 8721257203403 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Penny sleeves - Kaartbescherming - Kaartenhoezen - Trading cards - Verzamelkaarten - Kaarten bewaren - Accessoires - TCG - Pokémon kaarten - MTG aankoopt