De Peacock legpuzzel van 500 stukjes is perfect voor puzzelliefhebbers vanaf 8 jaar oud. Het kleurrijke ontwerp van een pauw op de puzzelstukjes zorgt voor uren puzzelplezier. Gemaakt van karton en verpakt in een bont gekleurde doos, weegt de puzzel slechts 0.46 kg. Met een afmeting van 373 mm x 57 mm x 273 mm is deze puzzel ideaal voor zowel kinderen als volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Peacock - 500pcs kopen voor de prijs van € 14,01. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Peacock - 500pcs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Peacock - 500pcs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Peacock - 500pcs is gemeten op 28-01-2025. De hoogste prijs was € 14,01 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 4,02. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tactic |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Bont |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 500 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Puzzel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 58686 |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Pauw |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 373 mm |
| Product hoogte | 57 mm |
| Product lengte | 273 mm |
| Puzzelthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 276 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 383 mm |
EAN
| EAN | 6416739586861 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Peacock - 500pcs aankoopt