Paw Patrol Speelgoed - Reddingsmotor met Liberty en 3 Junior Patrollers - Vanaf 3 jaar - Motor - Motorfiets - Figuren - Poppetjes
- EAN: 0778988100226
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Paw Patrol Speelgoed - Reddingsmotor met Liberty en 3 Junior Patrollers - Vanaf 3 jaar - Motor - Motorfiets - Figuren - Poppetjes kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Paw Patrol Speelgoed - Reddingsmotor met Liberty en 3 Junior Patrollers - Vanaf 3 jaar - Motor - Motorfiets - Figuren - Poppetjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Paw Patrol Speelgoed - Reddingsmotor met Liberty en 3 Junior Patrollers - Vanaf 3 jaar - Motor - Motorfiets - Figuren - Poppetjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Paw Patrol Speelgoed - Reddingsmotor met Liberty en 3 Junior Patrollers - Vanaf 3 jaar - Motor - Motorfiets - Figuren - Poppetjes is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 39,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | PAW Patrol |
|---|
Productinformatie
| Kleur | Motorfiets + Liberty + 3 Jr Patrollers |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | PAW Patrol |
| EAN | 0778988100226 |
| Automerk | Geen automerk |
Character
| Personage | PAW Patrol |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Spin Master International B.V |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6.0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AAA |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Interactief effect | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product lengte | 23 cm |
| Schaal | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Engels |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 1 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 1 cm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0778988100226 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Paw Patrol Speelgoed - Reddingsmotor met Liberty en 3 Junior Patrollers - Vanaf 3 jaar - Motor - Motorfiets - Figuren - Poppetjes aankoopt