PAW Patrol - Rex - Reddingsauto - Speelgoedauto
- EAN: 0778988412886
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Speelgoedvoertuigen
PAW Patrol presenteert de stoere Rex in zijn reddingsauto speelgoedauto! Rex, de populaire dinosaurusexpert van de PAW Patrol-serie, komt samen met zijn dino-reddingsvoertuig tot leven met echt werkende wielen. Met Rex achter het stuur schiet hij razendsnel naar de actie en is hij klaar voor spannende reddingsmissies vol avontuur!
Dit milieuvriendelijke speelgoed is gemaakt van minstens 71% gerecycled plastic en bevat authentieke details en realistische kenmerken. Met Rex en zijn reddingsvoertuig kunnen kinderen zich helemaal onderdompelen in de wereld van PAW Patrol en samen met de andere pups de held van de dag worden in Avonturenbaai.
Rex's reddingsauto is een geweldige aanvulling op de collectie van elk kind dat fan is van PAW Patrol. Ervaar eindeloze avonturen geïnspireerd op de populaire serie met al het PAW Patrol-filmspeelgoed, zoals het Vliegdekship en speciale edities voor zowel meisjes als jongens. Met Rex en zijn voertuig kunnen kinderen hun eigen reddingsmissies uitvoeren en de wereld van PAW Patrol ontdekken.
De PAW Patrol - Rex - Reddingsauto is geschikt voor kinderen van 3 tot 9 jaar oud en bevat geen batterijen. Met de afmetingen van 17.4 cm lengte, 8.5 cm breedte en 8.48 cm hoogte, is dit speelgoed compact en gemakkelijk overal mee naartoe te nemen. Voeg deze stoere rode reddingsauto toe aan je PAW Patrol-collectie en beleef keer op keer spannende avonturen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PAW Patrol - Rex - Reddingsauto - Speelgoedauto bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor PAW Patrol - Rex - Reddingsauto - Speelgoedauto is gemeten op 19-08-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 03-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Auto's Boten Bouwplaats Brandweer Dieren Film, TV en Muziek Politie Vliegtuigen |
| Merk | PAW Patrol |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
Productinformatie
| Kleur | Rex |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | PAW Patrol |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6069070 |
| EAN | 0778988412886 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | 600072964 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Kingsfordweg 151, 1043GR, Amsterdam NL |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | customercare@spinmaster.com |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Spin Master International B.V. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8.5 cm |
| Product gewicht | 0.14 kg |
| Product hoogte | 8.48 cm |
| Product lengte | 17.4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | Niet van toepassing |
| Speelgoedthema | Auto's Boten Bouwplaats Brandweer Dieren Film, TV en Muziek Politie Vliegtuigen |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0800 022 3683 |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 197 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0778988412886 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PAW Patrol - Rex - Reddingsauto - Speelgoedauto aankoopt