PAW Patrol Reddingswagens - Politieauto met Chase speelfiguur - Speelgoedauto
- EAN: 0778988452820
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 06:31:57 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De PAW Patrol Reddingswagens - Politieauto met Chase speelfiguur - Speelgoedauto is een kunststof speelgoedauto van het merk PAW Patrol. Deze politieauto is voorzien van een Chase speelfiguur en maakt geen geluid. Met een mechanisch ontwerp is deze speelgoedauto geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud. De afmetingen van de politieauto zijn 8.26 cm (breedte) x 15.56 cm (hoogte) x 17.78 cm (lengte) en het gewicht is 0.28 kg. De verpakking weegt 0.39 kg en heeft een afmeting van 230 mm (breedte) x 98 mm (hoogte) x 233 mm (lengte). Met CE markering en adres van de verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU, voldoet dit speelgoed aan de veiligheidsnormen voor kinderen. Het is een ideaal cadeau voor kinderen tot 9 jaar oud.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je PAW Patrol Reddingswagens - Politieauto met Chase speelfiguur - Speelgoedauto kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PAW Patrol Reddingswagens - Politieauto met Chase speelfiguur - Speelgoedauto te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PAW Patrol Reddingswagens - Politieauto met Chase speelfiguur - Speelgoedauto bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,58 voor PAW Patrol Reddingswagens - Politieauto met Chase speelfiguur - Speelgoedauto is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,99 op 30-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,41. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Thema | Auto's Bouwplaats |
| Merk | PAW Patrol |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
Productinformatie
| Kleur | Chase |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | PAW Patrol |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6069302 |
| EAN | 0778988452820 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | PAW Patrol |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Kingsfordweg 151, 1043GR, Amsterdam NL |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | customercare@spinmaster.com |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Spin Master International B.V. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8.26 cm |
| Product gewicht | 0.28 kg |
| Product hoogte | 15.56 cm |
| Product lengte | 17.78 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | Niet van toepassing |
| Speelgoedthema | Bouwplaats Auto's |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0800 022 3683 |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 233 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0778988452820 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PAW Patrol Reddingswagens - Politieauto met Chase speelfiguur - Speelgoedauto aankoopt