PAW Patrol Pup Buddies Ass.
- EAN: 0778988091043
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De PAW Patrol Pup Buddies Ass. is het perfecte speelgoed voor kinderen van 3 tot 6 jaar oud. Dit speelfiguur van het merk PAW Patrol is een hond in de kleur oranje en maakt geen geluid. Het is gemaakt van kunststof en wordt geleverd in een verpakking van 108 mm breed, 55 mm hoog en 125 mm lang met een gewicht van 0.11 kg. De hoogte van het speelfiguur is 3 cm en de lengte is 6.68 cm.
De PAW Patrol Pup Buddies Ass. is een leuke toevoeging aan de speelgoedcollectie van kinderen die zowel jongens als meisjes aanspreekt. Het is geschikt voor kinderen die dol zijn op dieren en het personage van PAW Patrol. Dit speelgoed heeft de CE-markering en voldoet aan de kwaliteitsnormen. Het vereist geen batterijen en is niet bedoeld als STEM-speelgoed.
Met dit speelfiguur kunnen kinderen hun eigen avonturen creëren en zich vermaken met de populaire personages van PAW Patrol. Het is een geweldig cadeau voor kinderen die graag creatief spelen en hun verbeelding gebruiken. Bestel nu de PAW Patrol Pup Buddies Ass. en bezorg uw kind urenlang speelplezier met dit kwaliteitsspeelgoed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PAW Patrol Pup Buddies Ass. kopen voor de prijs van € 11,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PAW Patrol Pup Buddies Ass. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PAW Patrol Pup Buddies Ass. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,95 voor PAW Patrol Pup Buddies Ass. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 18,45 op 10-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,50. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Thema | Dieren |
|---|---|
| Merk | PAW Patrol |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | PAW Patrol |
| Personage | 600072964 |
| EAN | 0778988091043 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00067238 |
Character
| Personage | PAW Patrol |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 PAW Patrol Pup Buddie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | December |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Hond |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Oranje |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Spin Master |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 6.68 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 125 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0778988091043 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PAW Patrol Pup Buddies Ass. aankoopt