- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Paw Patrol Pop-up Speeltent - Brandweerwagen - Marshall & Skye - Kinderen kopen voor de prijs van € 45,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Paw Patrol Pop-up Speeltent - Brandweerwagen - Marshall & Skye - Kinderen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Paw Patrol Pop-up Speeltent - Brandweerwagen - Marshall & Skye - Kinderen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 45,95 voor Paw Patrol Pop-up Speeltent - Brandweerwagen - Marshall & Skye - Kinderen is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 45,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | PAW Patrol |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 200 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | PAW Patrol |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | - |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Type babypop | Zonder haar |
| Type pop | Poppenhuispop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5013138672761 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Paw Patrol Pop-up Speeltent - Brandweerwagen - Marshall & Skye - Kinderen aankoopt