PAW Patrol Moto Pups - Chase - Terugtrekmotor- Speelgoedauto
- EAN: 0778988319451
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
De PAW Patrol Moto Pups Chase Terugtrekmotor is perfect voor kleine fans van de populaire tv-serie PAW Patrol. Deze speelgoedauto van Chase is gemaakt van stevig kunststof en heeft een stoere blauwe kleur. Met zijn compacte formaat van 18.3 cm breed, 9.7 cm hoog en 6.2 cm lang, is deze terugtrekmotor ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar. De motor is mechanisch en rijdt door hem eenvoudig terug te trekken. Bovendien is dit speelgoedvoertuig voorzien van het CE-kwaliteitslabel en is het veilig voor kinderen. Let op: bevat kleine onderdelen, daarom is toezicht door volwassenen aanbevolen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PAW Patrol Moto Pups - Chase - Terugtrekmotor- Speelgoedauto bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,99 voor PAW Patrol Moto Pups - Chase - Terugtrekmotor- Speelgoedauto is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 44,00 op 13-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 27,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | PAW Patrol |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
Productinformatie
| Kleur | Chase |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | PAW Patrol |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6060224 |
| EAN | 0778988319451 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | PAW Patrol |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 18.3 cm |
| Product gewicht | 0.25 kg |
| Product hoogte | 9.7 cm |
| Product lengte | 6.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | Geen schaal |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Motor |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 215 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 233 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0778988319451 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PAW Patrol Moto Pups - Chase - Terugtrekmotor- Speelgoedauto aankoopt