PAW Patrol Kleurboek voor Kinderen - 24 Pagina's Vol Kleurplezier - Activiteitenboek met Liefdevolle Pups
- EAN: 8711851884900
- Categorie(n): Tekenen & Schrijven
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PAW Patrol Kleurboek voor Kinderen - 24 Pagina's Vol Kleurplezier - Activiteitenboek met Liefdevolle Pups kopen voor de prijs van € 13,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PAW Patrol Kleurboek voor Kinderen - 24 Pagina's Vol Kleurplezier - Activiteitenboek met Liefdevolle Pups te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PAW Patrol Kleurboek voor Kinderen - 24 Pagina's Vol Kleurplezier - Activiteitenboek met Liefdevolle Pups bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,89 voor PAW Patrol Kleurboek voor Kinderen - 24 Pagina's Vol Kleurplezier - Activiteitenboek met Liefdevolle Pups is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 13,89 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | PAW Patrol |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 17 cm |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | roze |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Kleurboekje Paw Patrol |
| Taal handleiding | Nederlands |
Character
| Personage | PAW Patrol |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Wins-Holland B.V. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 90 jaar |
| Aantal pagina's | 24 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Illustraties | Met zwart-wit illustraties |
| Personage van toepassing | Ja |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
EAN
| EAN | 8711851884900 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PAW Patrol Kleurboek voor Kinderen - 24 Pagina's Vol Kleurplezier - Activiteitenboek met Liefdevolle Pups aankoopt