Paw Patrol Keukenset
- EAN: 5714710008243
- Categorie(n): Speelgoedeten & -drinken
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Paw Patrol Keukenset kunnen kinderen hun favoriete pups uit Adventure Bay vergezellen in de keuken. Deze kleurrijke keukenset bevat een schort met een bijpassende muts, zodat kinderen zich helemaal kunnen inleven in het koken. De aanbevolen minimum leeftijd voor dit product is 4 jaar, terwijl de aanbevolen maximale leeftijd 12 jaar is.
De Paw Patrol Keukenset is gemaakt van kunststof en weegt slechts 93 g. De verpakking heeft een afmeting van 237 mm x 33 mm x 321 mm. De set heeft een multi kleur en is voorzien van het personage met ID 600072964. Bovendien bevat de verpakking het EAN-nummer 5714710008243.
Voor de veiligheid van kinderen is het belangrijk op te merken dat dit product niet geschikt is voor kinderen onder de 4 jaar en dat het onder toezicht van volwassenen moet worden gebruikt. Daarnaast is deze keukenset voorzien van het CE-kwaliteitslabel voor productveiligheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Paw Patrol Keukenset kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Paw Patrol Keukenset te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Paw Patrol Keukenset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,95 voor Paw Patrol Keukenset is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 17,90 op 07-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | PAW Patrol |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 93 g |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi Colour |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | schort met muts |
Character
| Personage | 600072964 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 237 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 321 mm |
EAN
| EAN | 5714710008243 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Paw Patrol Keukenset aankoopt