Paw Patrol Houten domino spel in koker .
- EAN: 8720246226140
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel nu domino in met deze koker met echte houten stenen, 28 stuks! De koker is 11-13 cm.
Met een verpakkingsgewicht van 0.19 kg, is dit Paw Patrol Houten domino spel in koker perfect voor kinderen vanaf 3 jaar oud. Het spel kan gespeeld worden in ongeveer 60 minuten en is een denkspel met Nederlandse instructies. De verpakking bevat houten dominostenen met Paw Patrol als personage.
Dit product is van het merk PAW Patrol en gemaakt van hout. Het is geschikt voor zowel jongens als meisjes en heeft een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar. Met CE-markering is dit spel veilig en leuk voor kinderen om samen te spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Paw Patrol Houten domino spel in koker . kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Paw Patrol Houten domino spel in koker . te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Paw Patrol Houten domino spel in koker . bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,90 voor Paw Patrol Houten domino spel in koker . is gemeten op 14-01-2025. De hoogste prijs was € 16,95 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | PAW Patrol |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingsinhoud | Paw Patrol Houten domino spel in koker . |
Productinformatie
| Merk | PAW Patrol |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1 |
| EAN | 8720246226140 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072964 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 114 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 132 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720246226140 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Paw Patrol Houten domino spel in koker . aankoopt