PAW Patrol - Chase - Politieauto - Speelgoedauto
- EAN: 7090452476143
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Speelgoedvoertuigen
Maak je klaar voor avontuur met de PAW Patrol politieauto van Chase! Dit speelgoedvoertuig wordt geleverd met een Chase speelgoedfiguur, zodat je meteen aan de slag kunt. Met echt werkende wielen scheur je door de straten van Avonturenbaai om de dag te redden. De politieauto is milieuvriendelijk geproduceerd van minstens 80% gerecycled plastic, dus je redt niet alleen de dag, maar ook het milieu.
Deze speelgoedauto van Chase bevat authentieke details en realistische kenmerken, waardoor de magie van PAW Patrol tot leven komt. Combineer Chase met andere pups en hun reddingsvoertuigen (apart verkrijgbaar) voor nog meer spannende missies. Voor echte fans van de serie zijn er ook andere PAW Patrol-filmspeelgoed beschikbaar, zoals het Vliegdekship en speciale edities voor jongens en meisjes.
Chase's politieauto is ideaal voor kinderen van 3 jaar en ouder. Het speelgoed is mechanisch en heeft geen batterijen nodig, waardoor de pret nooit stopt. Met afmetingen van 8.5 cm breed, 7.8 cm hoog en 13.5 cm lang is dit speelgoed perfect voor kleine handen en grootse avonturen.
Wil je de politieauto van Chase toevoegen aan je PAW Patrol collectie? Bestel hem vandaag en word de held van de dag met je favoriete politiehond en zijn trouwe voertuig. Voor vragen over het product kun je contact opnemen met de verantwoordelijke marktdeelnemer via customercare@spinmaster.com of bel 0800 022 3683. Vergeet niet dat dit speelgoed ook een CE-markering heeft en voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen. Klaar voor actie? Chase is er klaar voor!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PAW Patrol - Chase - Politieauto - Speelgoedauto bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor PAW Patrol - Chase - Politieauto - Speelgoedauto is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 23,99 op 20-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Auto's Boten Bouwplaats Brandweer Dieren Film, TV en Muziek Politie Vliegtuigen |
| Merk | PAW Patrol |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Productinformatie
| Kleur | Chase |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | PAW Patrol |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6069059 |
| EAN | 7090452476143 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | 600072964 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Kingsfordweg 151, 1043GR, Amsterdam NL |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | customercare@spinmaster.com |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Spin Master International B.V. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8.5 cm |
| Product gewicht | 0.13 kg |
| Product hoogte | 7.8 cm |
| Product lengte | 13.5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | Niet van toepassing |
| Speelgoedthema | Auto's Boten Bouwplaats Brandweer Dieren Film, TV en Muziek Politie Vliegtuigen |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0800 022 3683 |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 197 mm |
| Verpakking hoogte | 94 mm |
| Verpakking lengte | 209 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 7090452476143 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PAW Patrol - Chase - Politieauto - Speelgoedauto aankoopt