Paw Patrol Balance Bike - Loopfiets - Roze- 11 inch - meisjes- Nickelodeon
- EAN: 5905427340843
- Categorie(n): Loopfietsen
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de vrolijke en veilige METALEN LOOPFIETS PAW PATROL, ontworpen speciaal voor kleine avonturiers! Deze 11-inch loopfiets in een prachtige roze kleur is perfect voor peuters vanaf 2 jaar. Laat je kleintje kennismaken met de wereld van fietsen op een veilige en comfortabele manier, terwijl ze hun evenwicht en coördinatie ontwikkelen.
De loopfiets is gebouwd met een duurzaam stalen frame dat zorgt voor een sterke en stabiele constructie. Dankzij de lichtgewicht, lekbestendige schuimwielen kunnen kinderen zonder zorgen rondrijden. De antislip TPR-handvatten bieden extra grip, terwijl het comfortabele zadel, gevuld met schuim en bekleed met synthetisch leer, lange ritten aangenaam maakt.
Met een verstelbare zadelhoogte (van 34 cm tot 44 cm) en een eenvoudig te vergrendelen snelspanner, kan deze loopfiets meegroeien met je kind. Hij is geschikt voor kinderen tot 20 kg en is ideaal voor gebruik tot een aanbevolen leeftijd van 5 jaar. De 2 wielen maken het voor jonge rijders eenvoudig om hun eerste stappen in de fietswereld te zetten.
Veiligheid staat voorop, en de METALEN LOOPFIETS PAW PATROL is voorzien van veiligheidshandvatten en voldoet aan alle normen, waaronder een CE markering. Dit maakt het niet alleen een leuk, maar ook een veilig cadeau voor zowel jongens als meisjes die houden van PAW Patrol. Ervaar samen met je kind het plezier van fietsen met deze kleurrijke en stoere loopfiets!
Met een nettogewicht van slechts 2,71 kg is deze loopfiets makkelijk te verplaatsen en op te bergen. Laat je kind de wereld verkennen met deze unieke loopfiets van Nickelodeon die niet alleen leuk is om mee te spelen, maar ook bijdraagt aan hun motorische ontwikkeling. Geef ze de vrijheid om te ontdekken met stijl en veiligheid!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Paw Patrol Balance Bike - Loopfiets - Roze- 11 inch - meisjes- Nickelodeon kopen voor de prijs van € 47,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Paw Patrol Balance Bike - Loopfiets - Roze- 11 inch - meisjes- Nickelodeon te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
- Op dit moment is Paw Patrol Balance Bike - Loopfiets - Roze- 11 inch - meisjes- Nickelodeon in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Paw Patrol Balance Bike - Loopfiets - Roze- 11 inch - meisjes- Nickelodeon bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 47,50 voor Paw Patrol Balance Bike - Loopfiets - Roze- 11 inch - meisjes- Nickelodeon is gemeten op 27-05-2026. De hoogste prijs was € 60,00 op 02-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,50. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | PAW Patrol |
|---|
Gebruik
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Max. belastbaar gewicht | 20 kg |
Eigenschappen
| Aantal wielen | 2 |
| Type banden | Massieve banden |
| Loopfiets opties | Verstelbaar stuur Veiligheidshandvatten Verstelbaar zadel |
| Minimale zithoogte | 34 cm |
| Maximale zithoogte | 44 cm |
| Minimale stuurhoogte | 56 cm |
| Maximale stuurhoogte | 59 cm |
Algemene kenmerken
| Merk | PAW Patrol |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Staal |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 5905427340843 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 34083 |
| Taal handleiding | Engels Duits Frans Italiaans Nederlands Spaans |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Seven Polska |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage | PAW Patrol |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 13 cm |
| Product gewicht | 2.71 kg |
| Product hoogte | 56 cm |
| Product lengte | 85 cm |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (2) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 59 cm |
| Wielmaat | 11 Inch |
EAN
| EAN | 5905427340843 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Paw Patrol Balance Bike - Loopfiets - Roze- 11 inch - meisjes- Nickelodeon aankoopt