Oak - Bordspel
- EAN: 5407004493930
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Oak bordspel van Geronimo Games kunnen spelers genieten van 90 minuten strategisch speelplezier. Het spel heeft geen specifiek personage en is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De aanbevolen minimumleeftijd is 14 jaar, terwijl de maximale leeftijd maar liefst 99 jaar is. Oak is een strategisch spel dat zowel in het Engels als in het Nederlands gespeeld kan worden.
Het bordspel is verpakt in een doos met afmetingen van 298 mm (breedte) x 71 mm (hoogte) x 299 mm (lengte) en heeft een gewicht van 2.21 kg. Het materiaal van het spel bestaat uit karton en hout. Oak vereist geen batterijen en kan volledig zelfstandig gespeeld worden zonder dat er een app, wifi, of Bluetooth nodig is.
De CE-markering op het product waarborgt de kwaliteit en veiligheid ervan. Geronimo Games staat garant voor dit bordspel met het MPN 'GAB49393' en de EAN-code '5407004493930'. Voor eventuele vragen of ondersteuning is het mogelijk om contact op te nemen via contact@geronimogames.com of telefonisch op 003281 222666. Oak is een standaard editie spel dat in 2022 is uitgegeven en geschikt is voor 1 tot 4 spelers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Oak - Bordspel kopen voor de prijs van € 69,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Oak - Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Oak - Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 52,00 voor Oak - Bordspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 69,95 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Geronimo Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.21 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal handleiding | Engels Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Geronimo Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GAB49393 |
| EAN | 5407004493930 |
| Materiaal | Karton Hout |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rue Roger Marchal 2, 5380 Fernelmont, België |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | contact@geronimogames.com |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | GERONIMO GAMES SRL |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 003281 222666 |
| Verpakking breedte | 298 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 299 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5407004493930 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Oak - Bordspel aankoopt