Nothing Personal Young Turks - Uitbreiding - Bordspel
- EAN: 0852990002157
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breid je spelervaring uit met de Asmodee Nothing Personal Young Turks uitbreiding voor het bordspel. Deze strategische uitbreiding biedt 120 minuten speeltijd en is geschikt voor volwassenen. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar kunnen zowel jonge als oude spelers genieten van dit spel. De verpakking bevat geen batterijen en weegt slechts 0.10 kg, met afmetingen van 75 mm breed, 25 mm hoog en 93 mm lang. Het spel is volledig Nederlandstalig, maar de handleiding is in het Engels. Bovendien is het compatibel met maximaal 5 spelers en vereist geen extra apparaten of internetverbinding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Nothing Personal Young Turks - Uitbreiding - Bordspel kopen voor de prijs van € 22,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nothing Personal Young Turks - Uitbreiding - Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nothing Personal Young Turks - Uitbreiding - Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,00 voor Nothing Personal Young Turks - Uitbreiding - Bordspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 22,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 120 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00079321 |
| EAN | 0852990002157 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2013 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 75 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 93 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0852990002157 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nothing Personal Young Turks - Uitbreiding - Bordspel aankoopt