NOCH Hobby 26906 Set bomen Lentebos 50 tot 90 mm 10 stuk(s)
- EAN: 4007246269068
- Categorie(n): Modelbouw achterwand
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng een beetje voorjaar in uw modellandschap met de NOCH Hobby 26906 Lentebos set bomen. Deze set bestaat uit 10 stuks bomen van 50 tot 90 mm hoog. Inclusief wit-bloeiende en roze-bloeiende bomen, evenals bomen met frisse groene bladeren, waardoor uw modelspoorbaan tot leven komt.
De voordelige bomen van Noch zijn ideaal voor het decoreren van uw modelspoorbaan en zorgen voor een natuurlijke uitstraling. Met natuurlijke kleuren en realistische details geven deze bomen uw landschap een levendige en frisse uitstraling.
De set wordt geleverd met 10 bomen en is perfect voor het creëren van een lente- of zomersfeer op uw modelspoorbaan. De schaal van deze bomen is Schaal 0, wat perfect is voor diverse modelspooropstellingen.
Ontdek de hoogwaardige bomen van Noch, bekend om hun kwaliteit en realistische uitstraling. Voeg een vleugje natuur toe aan uw modelspoorbaan en geniet van het lentebos dat deze set u te bieden heeft.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH Hobby 26906 Set bomen Lentebos 50 tot 90 mm 10 stuk(s) kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH Hobby 26906 Set bomen Lentebos 50 tot 90 mm 10 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH Hobby 26906 Set bomen Lentebos 50 tot 90 mm 10 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor NOCH Hobby 26906 Set bomen Lentebos 50 tot 90 mm 10 stuk(s) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 20,98 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal 0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246269068 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 80 g |
EAN
| EAN | 4007246269068 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH Hobby 26906 Set bomen Lentebos 50 tot 90 mm 10 stuk(s) aankoopt