NOCH 53801 H0 Easy-Track tracé-element (l x b x h) 77 x 77.5 x 4 mm
- EAN: 4007246538010
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bouw nu jouw eigen individuele modelspoorbaan met het NOCH 53801 H0 Easy-Track tracé-element! Dit element heeft een afmeting van 77 x 77.5 x 4 mm en is perfect geschikt voor de Märklin®/Trix® C-rails. Met de set van 6 rechte assen die worden meegeleverd, is de montage een fluitje van een cent.
Deze rails zijn speciaal ontworpen voor schaal 0 modelspoorbanen en bieden alle benodigde trajecten en onderdelen om jouw spoorbaan tot in de puntjes te kunnen bouwen. De Easy-Track individueel is ideaal voor zowel het aanleggen van nieuwe banen als het uitbreiden van bestaande Märklin®/Trix® C-rail systemen.
Met een CE markering en duidelijke instructies in het Duits, Engels en Frans, is dit tracé-element van Noch zowel van hoge kwaliteit als gebruiksvriendelijk. Bovendien is het product milieuvriendelijk en eWaste-vrij, wat bijdraagt aan een duurzame modelspoorbouw ervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 53801 H0 Easy-Track tracé-element (l x b x h) 77 x 77.5 x 4 mm kopen voor de prijs van € 6,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 53801 H0 Easy-Track tracé-element (l x b x h) 77 x 77.5 x 4 mm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 53801 H0 Easy-Track tracé-element (l x b x h) 77 x 77.5 x 4 mm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,49 voor NOCH 53801 H0 Easy-Track tracé-element (l x b x h) 77 x 77.5 x 4 mm is gemeten op 25-09-2025. De hoogste prijs was € 15,48 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,99. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal 0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246538010 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246538010 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 53801 H0 Easy-Track tracé-element (l x b x h) 77 x 77.5 x 4 mm aankoopt