NOCH 45246 TT Bij de bushalte figuren Kant-en-klaar model
- EAN: 4007246452460
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bij de bushalte figuren Kant-en-klaar model. Op de bus wachten! De figurenset bij de bushalte in schaal TT bevat zes figuren, een bagagestuk en een haltebord. De man in de mantel leest tijdens het wachten de krant en houdt deze uitgebreid in z'n handen. Hij heeft zijn aktentas naast zich neergezet. Een andere man draagt een overall en houdt z'n jas in de hand, terwijl hij met z'n andere hand in z'n zij staat. Ook is een man met colbertje meegeleverd, die zijn mobiele telefoon aan zijn oor houdt. Een moeder met schoudertas steekt haar hand uit naar haar zoon. Deze staat naast haar en draagt een rugzak op z'n rug. Bovendien heeft hij een shirt met lange mouwen en een korte broek aan. Er staat ook een jongeman bij de bushalte die op zijn mobiele telefoon kijkt.
Origineelgetrouw model, exact op schaal voor volwassen verzamelaars! Bij herdruk kan de kleur afwijken van de afbeelding. Illustratie gelijkaardig.
Merk: Noch EAN: 4007246452460
Taal handleiding: Duits, Engels, Frans Type ondergrond: Gras
CE markering: Zichtbaar
Voedingstype: Geen voedingstype eWaste: Nee
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 45246 TT Bij de bushalte figuren Kant-en-klaar model kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 45246 TT Bij de bushalte figuren Kant-en-klaar model te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 45246 TT Bij de bushalte figuren Kant-en-klaar model bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor NOCH 45246 TT Bij de bushalte figuren Kant-en-klaar model is gemeten op 08-12-2024. De hoogste prijs was € 18,99 op 08-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal 0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246452460 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246452460 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 45246 TT Bij de bushalte figuren Kant-en-klaar model aankoopt