NOCH 44521 Z Zittende mensen figuren Kant-en-klaar model
- EAN: 4007246445219
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Tijd voor een pauze met deze prachtige set 3D-geprinte zittende figuren van kunststof van het merk Noch. De set bevat een ouder echtpaar met wandelstok en handtas, en een ander echtpaar met een kind op een groene bank. De vrouw rust met drie boodschappentassen tegen haar benen, terwijl het kind een schattige strohoed draagt. Deze modelspoorfiguren zijn perfect voor parkbanken, een terras of zelfs voor een treincoupé.
De Noch 3D-Master figuren zijn gedetailleerd en levensecht dankzij de geavanceerde 3D-printtechnologie die zelfs de kleinste details zoals geruite overhemden en gestreepte blouses zichtbaar maakt. Met kleurschakeringen en verlopen lijken deze figuren net echt.
Dit model is op schaal Z en is een origineelgetrouwe weergave die perfect is voor volwassen verzamelaars. Houd er rekening mee dat bij herdruk de kleur iets kan afwijken van de afbeelding. Een prachtige aanvulling op elke modelspoorbaan of diorama, waar deze zittende figuren een vleugje realisme en levendigheid toevoegen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 44521 Z Zittende mensen figuren Kant-en-klaar model kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 44521 Z Zittende mensen figuren Kant-en-klaar model te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 44521 Z Zittende mensen figuren Kant-en-klaar model bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor NOCH 44521 Z Zittende mensen figuren Kant-en-klaar model is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 20,98 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal Z |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246445219 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246445219 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 44521 Z Zittende mensen figuren Kant-en-klaar model aankoopt