NOCH 44200 Z Spoorwegpersoneel figuren Staand, Geverfd
- EAN: 4007246442003
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg een realistische en levendige touch toe aan je modelspoorbaan met deze NOCH 44200 Z Schaal Spoorwegpersoneel figuren. Deze set bevat 6 staande en beschilderde figuren, perfect voor het creëren van een authentieke scene op je spoorweg.
Deze figuren zijn gedetailleerd en zorgvuldig beschilderd om een levensechte uitstraling te geven aan je modelspoorbaan. Of je nu een ervaren modelspoorder bent of net begint, deze figuren voegen karakter en flair toe aan je lay-out.
Het origineelgetrouwe ontwerp van deze figuren zorgt ervoor dat ze perfect op schaal zijn voor volwassen verzamelaars. Let op dat de kleur bij een herdruk kan afwijken van de afbeelding, maar de kwaliteit en het vakmanschap blijven ongeëvenaard.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 44200 Z Spoorwegpersoneel figuren Staand, Geverfd kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 44200 Z Spoorwegpersoneel figuren Staand, Geverfd te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 44200 Z Spoorwegpersoneel figuren Staand, Geverfd bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor NOCH 44200 Z Spoorwegpersoneel figuren Staand, Geverfd is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 18,94 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal Z |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246442003 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246442003 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 44200 Z Spoorwegpersoneel figuren Staand, Geverfd aankoopt