NOCH 36566 N Graffity sprayer figuren Geverfd, Staand
- EAN: 4007246365661
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng een stukje stedelijke cultuur naar uw modelspoorbaan met de NOCH 36566 N Graffity Sprayer figuren. Deze unieke set bevat verschillende geverfde figuren die de dynamiek van graffiti kunstenaars vastleggen. Of ze nu aan het spuiten zijn, met een ladder werken of zitten, deze miniaturen vangen de essentie van straatkunst op een indrukwekkende manier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 36566 N Graffity sprayer figuren Geverfd, Staand kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 36566 N Graffity sprayer figuren Geverfd, Staand te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 36566 N Graffity sprayer figuren Geverfd, Staand bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,23 voor NOCH 36566 N Graffity sprayer figuren Geverfd, Staand is gemeten op 14-03-2026. De hoogste prijs was € 23,98 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,75. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal N |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246365661 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246365661 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 36566 N Graffity sprayer figuren Geverfd, Staand aankoopt