NOCH 15902 H0 Fietsers figuren Geverfd
- EAN: 4007246159024
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laden op de fiets wordt weer populairder dankzij de uitvinding van de elektrische bakfiets. Niet alleen fietsliefhebbers, maar ook professionals zoals postbodes, schoorsteenvegers en boeren gebruiken de fiets om goederen te vervoeren. De set fietsers bevat 3 figuren: een postbode met grijze kleding en postmuts, een schoorsteenveger met typische zwarte kledij en een ladder op de schouder, en een boerin in een groen schort met een blauwe jeans en een gele sweater, en een oranje hoofddoek. De boerin heeft een fiets met aanhanger waarin melkbussen zitten. Met deze unieke figurenset kunnen de modelspoorbaan liefhebbers hun baan op een bijzondere manier aankleden!
De set fietsers bevat een postbode op postfiets, een boerin met melkkan en een schoorsteenveger met ladder. Het origineelgetrouwe model is exact op schaal gemaakt voor volwassen verzamelaars. Let op: bij een herdruk kan de kleur afwijken van de afbeelding. De illustratie is vergelijkbaar.
De Noch 15902 H0 Fietsers figuren Geverfd behoren tot de schaal H0 in de modelspoorschaal. Het merk van deze set is Noch en de EAN code is 4007246159024. Het product is voorzien van een CE markering en de gebruiksaanwijzing is beschikbaar in de talen Duits, Engels en Frans.
De verpakking heeft een breedte, hoogte en lengte van 0 cm en het type ondergrond voor het modelbouwen is gras. Het product werkt op geen enkele voedingstype en is niet geclassificeerd als eWaste.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 15902 H0 Fietsers figuren Geverfd kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 15902 H0 Fietsers figuren Geverfd te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 15902 H0 Fietsers figuren Geverfd bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor NOCH 15902 H0 Fietsers figuren Geverfd is gemeten op 26-09-2025. De hoogste prijs was € 18,99 op 09-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246159024 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246159024 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 15902 H0 Fietsers figuren Geverfd aankoopt