NOCH 15871 H0 Bergbeklimmers figuren Kant-en-klaar model
- EAN: 4007246158713
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De NOCH 15871 H0 Bergbeklimmers figuren zijn kant-en-klare modellen die perfect passen bij schaal H0 (1:87, ± 2 cm hoog). Deze set bevat zes gedetailleerde modelfiguren, allemaal gekleed in sportieve en kleurrijke outfits. Daarnaast dragen ze riemen rond hun buik en bovenbenen, essentieel voor veilig bergbeklimmen. Deze handbeschilderde figuren zijn ideaal om te combineren met de rotsen en rotswanden uit het uitgebreide assortiment van Noch.
Dit origineelgetrouwe model is exact op schaal gemaakt voor volwassen verzamelaars. Let op dat bij herdruk de kleur iets kan afwijken van de afbeelding. De CE-markering geeft aan dat dit product voldoet aan de Europese veiligheidsnormen en veilig is in gebruik.
Het merk van deze bergbeklimmers figuren is Noch. De productinformatie geeft aan dat de modellen vervaardigd zijn in schaal H0. Met een EAN van 4007246158713 is dit product gemakkelijk te identificeren en te bestellen.
De taal van de handleiding is beschikbaar in het Duits, Engels en Frans. De bergbeklimmers zijn ideaal voor modelbouw op een ondergrond van gras. De verpakking heeft een breedte, hoogte en lengte van 0 cm, en weegt in totaal 1 kg.
Dit product heeft geen specifiek voedingstype nodig en valt niet onder eWaste. De bergbeklimmers figuren van Noch zijn een perfecte toevoeging aan elke modelspoorbaan of diorama en zullen zeker een unieke touch geven aan jouw creaties.
"- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 15871 H0 Bergbeklimmers figuren Kant-en-klaar model kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 15871 H0 Bergbeklimmers figuren Kant-en-klaar model te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 15871 H0 Bergbeklimmers figuren Kant-en-klaar model bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor NOCH 15871 H0 Bergbeklimmers figuren Kant-en-klaar model is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 20,94 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246158713 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246158713 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 15871 H0 Bergbeklimmers figuren Kant-en-klaar model aankoopt