NOCH 15808 H0 Bobbycar-races figuren Geverfd
- EAN: 4007246158089
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op je plaatsen, klaar... af! Bij de Bobbycar-race komen jong en oud samen. Bij dit leuke evenement zitten volwassenen op de kleine Bobbycars en proberen ze zo snel mogelijk een route af te leggen. Hier zijn meestal twee categorieën, één keer de normale Bobbycars en één keer de getunede bij de getunede worden dan bijvoorbeeld betere banden of een ander stuurwiel aangebracht. Met deze figurenset verandert u een normale weg op uw modelinstallatie in korte tijd in een spannende Bobbycar-race. De figurenset bevat drie Bobbycar-coureurs op hun gevaarte.
De eerste coureur zit op een grijze Bobbycar, gekleed in een rood jack met capuchon en een bruine korte broek. De tweede coureur staat op het punt om de greep op de Bobbycar te verliezen, en heeft een lange donkergroene broek en een witte sweater aan. De derde coureur, die zich op zijn rode Bobbycar naar beneden stort, draagt een korte grijze broek en een turquoise bovenstuk, inclusief helm.
Deze figuren op schaal H0 zijn ideaal voor volwassen verzamelaars en zorgen voor een leuke toevoeging aan uw modelinstallatie. Let op: de kleur kan afwijken bij herdruk van de set, maar de kwaliteit blijft gewaarborgd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 15808 H0 Bobbycar-races figuren Geverfd kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 15808 H0 Bobbycar-races figuren Geverfd te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 15808 H0 Bobbycar-races figuren Geverfd bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor NOCH 15808 H0 Bobbycar-races figuren Geverfd is gemeten op 15-12-2025. De hoogste prijs was € 21,94 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246158089 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246158089 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 15808 H0 Bobbycar-races figuren Geverfd aankoopt