NOCH 15806 H0 Bremer stadsmuzikanten figuren Geverfd
- EAN: 4007246158065
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Vier dieren, een haan, een kat, een hond en een ezel, die met muziek hun voer willen verdienen, zijn nu beschikbaar als miniaturen van de Bremer stadsmuzikanten van Noch. Dit sprookje vertelt het verhaal van deze dieren die door hun eigenaren als nutteloos worden beschouwd en op reis gaan naar Bremen om daar als stadsmuzikanten te leven. Een prachtig verhaal dat perfect past bij elk modeldiorama.
Deze gedetailleerde figuren hebben een schaal van H0 en zijn exact op schaal gemaakt voor volwassen verzamelaars. Let op, bij herdruk kan de kleur iets afwijken van de afbeelding.
Dit Noch product is voorzien van een CE-markering en bevat geen elektronische onderdelen, waardoor het geen e-waste veroorzaakt. De handleiding is beschikbaar in meerdere talen, waaronder Duits, Engels en Frans. De figuren zijn ideaal om te combineren met een grasachtige ondergrond voor een realistische uitstraling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 15806 H0 Bremer stadsmuzikanten figuren Geverfd kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 15806 H0 Bremer stadsmuzikanten figuren Geverfd te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 15806 H0 Bremer stadsmuzikanten figuren Geverfd bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor NOCH 15806 H0 Bremer stadsmuzikanten figuren Geverfd is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 21,94 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246158065 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246158065 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 15806 H0 Bremer stadsmuzikanten figuren Geverfd aankoopt