NOCH 15776 H0 Ooievaars figuren Kant-en-klaar model
- EAN: 4007246157761
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ooievaars! Ooievaars bouwen hun nesten vaak op het dak van kerken, stations (soms zelfs op een bovenleidingportaal) of andere gebouwen. Met de figurenset Ooievaars voor schaal H0 kunt u deze scènes in het klein nabootsen. De set bevat elf ooievaars en twee nesten. Een van de ooievaars bevindt zich juist in de startmanoeuvre, terwijl een andere op de grond landt. Zes ooievaars staan op de grond, waarvan één zijn bek naar de grond voor voedselopname uitsteekt. Een andere ooievaar is net aan het vliegen, terwijl de twee baby-ooievaars op het nest zitten. Een daarvan steekt de geopende bek naar boven en wacht op het voedsel dat zijn ouders brengen.
Dit modelspoor item is geproduceerd door het merk Noch en heeft een EAN code van 4007246157761. Het CE-markering is zichtbaar en de productafmetingen zijn verpakt in 0 cm bij 0 cm bij 0 cm. De taal van de handleiding is beschikbaar in Duits, Engels en Frans. Dit item is bedoeld om op een grasachtige ondergrond te plaatsen en heeft geen specifiek voedingstype nodig. De verpakking zelf is 0 cm breed, 0 cm hoog en 0 cm lang. Bovendien is dit product niet gecategoriseerd als eWaste.
Dit handgeschilderde en origineelgetrouw model in schaal H0 is perfect voor volwassen verzamelaars die realistische scènes willen creëren op hun modelspoorbaan. Houd er rekening mee dat de kleur van het item bij herdruk kan afwijken van de afbeelding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 15776 H0 Ooievaars figuren Kant-en-klaar model kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 15776 H0 Ooievaars figuren Kant-en-klaar model te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 15776 H0 Ooievaars figuren Kant-en-klaar model bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor NOCH 15776 H0 Ooievaars figuren Kant-en-klaar model is gemeten op 11-12-2024. De hoogste prijs was € 23,94 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246157761 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246157761 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 15776 H0 Ooievaars figuren Kant-en-klaar model aankoopt