NOCH 15717 H0 Honden figuren Geverfd, Zittend, Staand
- EAN: 4007246157174
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De NOCH 15717 H0 Honden figuren zijn prachtig beschilderd en bestaan uit 9 figuren in zowel zittende als staande posities. Elk figuur is met de hand beschilderd, wat zorgt voor unieke en levendige details. Perfect voor volwassen verzamelaars die op zoek zijn naar origineelgetrouwe modellen op schaal. Houd er rekening mee dat bij herdruk de kleur van de figuren licht kan afwijken van de afbeelding, omdat elk stuk met zorg met de hand is beschilderd.
Deze figuren zijn geschikt voor de Modelspoorschaal H0 en zijn van het merk Noch. Het EAN-nummer van dit product is 4007246157174. De CE-markering geeft aan dat dit product voldoet aan de Europese veiligheidsnormen en geschikt is voor zichtbaar gebruik.
De figuren zijn niet gebonden aan een specifiek personage en hebben een productbreedte en -lengte van 0 cm. De handleiding is beschikbaar in het Duits, Engels en Frans. Ideaal voor modelbouw op ondergronden zoals gras. De verpakking heeft een breedte, hoogte en lengte van 0 cm, en vereist geen specifiek voedingstype.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 15717 H0 Honden figuren Geverfd, Zittend, Staand kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 15717 H0 Honden figuren Geverfd, Zittend, Staand te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 15717 H0 Honden figuren Geverfd, Zittend, Staand bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor NOCH 15717 H0 Honden figuren Geverfd, Zittend, Staand is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,94 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246157174 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246157174 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 15717 H0 Honden figuren Geverfd, Zittend, Staand aankoopt