NOCH 15283 H0 Machinist elektrische locomotief figuren Kant-en-klaar model
- EAN: 4007246152834
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De NOCH 15283 H0 Machinist elektrische locomotief figuren set is een kant-en-klaar model dat zes gedetailleerde machinisten bevat, speciaal ontworpen voor elektrische locomotieven. Met een schaal van H0 (1:87, ± 2 cm hoog) zijn deze modelfiguren perfect om in de cabine van de locomotieven te plaatsen, waardoor het realisme van je modelspoorbaan aanzienlijk wordt verhoogd. Deze beschilderde figuren zijn zonder benen uitgevoerd, wat de installatie in de cabine vereenvoudigt en zorgt voor een nog realistischere uitstraling.
Dit origineelgetrouwe model, exact op schaal voor volwassen verzamelaars, is van het merk Noch en heeft het EAN nummer 4007246152834. Let op dat de kleur bij herdruk kan afwijken van de afbeelding.
Met CE markering en geschikt voor verschillende talen (Duits, Engels, Frans), is deze set niet alleen van hoge kwaliteit maar ook veelzijdig in gebruik. De afmetingen van de verpakking zijn 0 cm breed, 0 cm hoog en 0 cm lang, met een gewicht van 1 kg. Het type ondergrond voor deze figuren is gras en er is geen voedingstype vereist.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 15283 H0 Machinist elektrische locomotief figuren Kant-en-klaar model kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 15283 H0 Machinist elektrische locomotief figuren Kant-en-klaar model te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 15283 H0 Machinist elektrische locomotief figuren Kant-en-klaar model bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor NOCH 15283 H0 Machinist elektrische locomotief figuren Kant-en-klaar model is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,99 op 13-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246152834 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246152834 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 15283 H0 Machinist elektrische locomotief figuren Kant-en-klaar model aankoopt