NOCH 15060 H0 Jager en houthakker figuren Staand, Geverfd
- EAN: 4007246150601
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg wat leven toe aan je modelspoorweg met de NOCH 15060 H0 Jager en houthakker figuren Staand, Geverfd. Deze set bevat 4 houthakkers, 2 jagers en een jachthond, allemaal prachtig beschilderd, waardoor je levendige scènes in het bos kunt creëren. Perfect voor volwassen verzamelaars die streven naar een authentieke uitstraling op hun modelspoorbaan.
Deze gedetailleerde figuren zijn van het merk Noch, wat garant staat voor hoogwaardige kwaliteit en vakmanschap. De schaal H0 zorgt ervoor dat ze perfect passen in de omgeving van jouw modelspoorweg. Met CE-markering zijn ze ook veilig in gebruik en kunnen ze gemakkelijk worden geïntegreerd in jouw modelbouwprojecten.
De handleiding is beschikbaar in het Duits, Engels en Frans, waardoor deze figuren geschikt zijn voor een breed internationaal publiek. De verpakking heeft een afmeting van 0 cm bij 0 cm en een gewicht van 1 kg, waardoor ze gemakkelijk te hanteren zijn. Deze figuren voegen niet alleen realisme toe aan je modelspoorbaan, maar bieden ook eindeloze mogelijkheden voor creatieve opstellingen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 15060 H0 Jager en houthakker figuren Staand, Geverfd kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 15060 H0 Jager en houthakker figuren Staand, Geverfd te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 15060 H0 Jager en houthakker figuren Staand, Geverfd bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor NOCH 15060 H0 Jager en houthakker figuren Staand, Geverfd is gemeten op 19-12-2024. De hoogste prijs was € 19,98 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Noch |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246150601 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246150601 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 15060 H0 Jager en houthakker figuren Staand, Geverfd aankoopt