NOCH 15046 H0 Matrozen figuren Geverfd, Staand
- EAN: 4007246150465
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De NOCH 15046 H0 Matrozen figuren Geverfd, Staand set op schaal H0 bevat zes mannelijke matrozen, waarvan vier in typische werkkleding en twee in formele pakken. De matrozen dragen gedetailleerde kleding, zoals een donkere broek, een witte trui met een donkere rand langs de mouwen en kraag, en een witte matrozenpet. Sommige figuren knielen, terwijl anderen bezig zijn met inspecties of het zorgen voor verlichting met een lantaarn. Dit model is perfect op schaal en is ideaal voor volwassen verzamelaars. Let op: de kleur kan bij herdruk iets afwijken van de afbeelding.
De matrozenfiguren zijn op een schaal H0-modelspoor, wat betekent dat ze perfect passen in een H0 modelspoorwegopstelling. Het product is van het merk Noch en heeft het EAN-nummer 4007246150465, zodat je zeker bent van de authenticiteit en kwaliteit van dit product.
De verpakking van de matrozenfiguren heeft een breedte, hoogte en lengte van elk 0 cm. Deze set heeft zichtbare CE-markering en wordt geleverd met handleidingen in het Duits, Engels en Frans. De figuren zijn ideaal voor het bouwen van modelscènes op een grasachtige ondergrond. Bovendien is dit product eWaste-vrij en heeft het geen specifiek voedingstype nodig.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 15046 H0 Matrozen figuren Geverfd, Staand kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 15046 H0 Matrozen figuren Geverfd, Staand te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 15046 H0 Matrozen figuren Geverfd, Staand bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor NOCH 15046 H0 Matrozen figuren Geverfd, Staand is gemeten op 22-05-2025. De hoogste prijs was € 15,99 op 17-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246150465 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246150465 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 15046 H0 Matrozen figuren Geverfd, Staand aankoopt