NOCH 15042 H0 Mijnwerkers figuren Staand, Geverfd
- EAN: 4007246150427
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je modelspoorbaan nog realistischer met deze set van 6 staande mijnwerkers van Noch. Elke mijnwerker is zorgvuldig beschilderd en draagt een helm met een mijnlamp in de hand. Of je nu een mijnscène onder je modelspoorbaan wilt creëren of ze gewoon op weg wilt laten lijken naar hun werkplek, deze figuren voegen zeker een authentiek element toe aan je modelspoorbaan.
Deze figuren zijn met de hand beschilderd en worden geleverd in schaal H0, wat perfect is voor volwassen verzamelaars. Let op dat bij herdruk de kleur iets kan afwijken van de afbeeldingen, maar dit komt de authenticiteit alleen maar ten goede.
De afmetingen van de verpakking zijn 0 cm x 0 cm x 0 cm, met een gewicht van 1 kg. De handleiding is beschikbaar in het Duits, Engels en Frans, wat handig is voor internationale gebruikers. Deze figuren zijn geschikt voor gebruik op een grasachtige ondergrond en zijn CE-gecertificeerd voor veiligheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 15042 H0 Mijnwerkers figuren Staand, Geverfd kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 15042 H0 Mijnwerkers figuren Staand, Geverfd te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 15042 H0 Mijnwerkers figuren Staand, Geverfd bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor NOCH 15042 H0 Mijnwerkers figuren Staand, Geverfd is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 14,99 op 21-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246150427 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246150427 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 15042 H0 Mijnwerkers figuren Staand, Geverfd aankoopt