NOCH 12970 N Motorfiets figuren Geverfd, Scène met geluid
- EAN: 4007246129706
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Hoor de bonkende motorgeluiden al van ver aankomen terwijl de motorrijders door de bocht zoeven! Met de NOCH 12970 N Motorfiets figuren Geverfd, Scène met geluid breng je je modelspoorbaan tot leven met realistische geluidseffecten. De compacte elektronica en luidsprekers van de Noch sound-scènes zorgen ervoor dat het geluid op de juiste plek klinkt, net als in het echt. Sluit de sound-scène eenvoudig aan op een 16 V modelspoortrafo en geniet ongeveer 20 seconden lang van het authentieke geluid van een motor.
De set bevat ook een gedetailleerde figurenset van een motorrijder, waardoor je een dynamische motorrace door je miniatuurlandschap kunt creëren. Let op: het volume van het geluid is niet regelbaar, maar je kunt optioneel een weerstand aanschaffen (Noch art.nr. 91900) om het geluidsniveau aan te passen.
De NOCH 12970 N Motorfiets figuren Geverfd, Scène met geluid is geschikt voor zowel gelijk- als wisselstroom en vormt een aanvulling op je modelspoorbaan in schaal N. Dit product van het merk Noch heeft een EAN-code van 4007246129706 en voldoet aan de CE-markering voor zichtbaarheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 12970 N Motorfiets figuren Geverfd, Scène met geluid kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 12970 N Motorfiets figuren Geverfd, Scène met geluid te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 12970 N Motorfiets figuren Geverfd, Scène met geluid bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor NOCH 12970 N Motorfiets figuren Geverfd, Scène met geluid is gemeten op 11-12-2025. De hoogste prijs was € 40,98 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal N |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246129706 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246129706 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 12970 N Motorfiets figuren Geverfd, Scène met geluid aankoopt