NOCH 07280 Bladeren Gras Lichtgroen
- EAN: 4007246072804
- Categorie(n): Modelbouw achterwand
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Creëer realistische grasgroei op je modelspoorbaan of diorama met de NOCH 07280 Bladeren Gras Lichtgroen. Deze wildgrasbegroeiing bevat elektrostatische vezels en een mix van verschillende grassen voor een natuurlijke uitstraling. Ideaal voor het nabootsen van grasvelden, bosranden of oevers van rivieren en meren.
De natuurlijke kleuren van het gras zorgen voor een levensecht effect op je modelspoorbaan op schaal 0. Het merk Noch staat garant voor kwaliteit en authenticiteit, en deze set wordt geleverd met een EAN-code van 4007246072804.
Met een productgewicht van 70 g en afmetingen van 20 cm bij 23 cm, is deze set CE-gemarkeerd en voldoet aan alle veiligheidsnormen. De handleiding is beschikbaar in meerdere talen, waaronder Duits, Engels en Frans. Maak je modelspoorbaan nog realistischer met de toevoeging van het NOCH 07280 Bladeren Gras Lichtgroen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je NOCH 07280 Bladeren Gras Lichtgroen kopen voor de prijs van € 17,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 07280 Bladeren Gras Lichtgroen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 07280 Bladeren Gras Lichtgroen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,89 voor NOCH 07280 Bladeren Gras Lichtgroen is gemeten op 04-03-2026. De hoogste prijs was € 17,98 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 2,09. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Noch |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal 0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246072804 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product gewicht | 70 g |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 23 cm |
EAN
| EAN | 4007246072804 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 07280 Bladeren Gras Lichtgroen aankoopt