NOCH 0045849 TT Aan het zwemmen figuren Geverfd, Staand, Liggende
- EAN: 4007246458493
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De NOCH 0045849 TT Aan het Zwemmen figuren zijn perfect voor volwassen verzamelaars die op zoek zijn naar een origineelgetrouw model op schaal. Dit pakket bevat 6 figuren die zorgvuldig beschilderd zijn, waardoor ze tot leven komen in elke modelspoorsetting. Of ze nu staand of liggend worden geplaatst, ze voegen een realistisch tintje toe aan uw modelbaan.
De figuren zijn van het merk Noch en hebben een schaal van 0, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende modelspooropstellingen. Met een CE-markering is de kwaliteit en veiligheid van deze figuren gegarandeerd. De figuren hebben een breedte en lengte van 0 cm, waardoor ze gemakkelijk in uw modelspoorlandschap kunnen worden geïntegreerd.
De taal van de handleiding voor deze figuren is beschikbaar in het Duits, Engels en Frans, waardoor ze toegankelijk zijn voor een breed publiek. De figuren kunnen worden geplaatst op een ondergrond van gras en worden geleverd in een verpakking met afmetingen van 0 cm bij 0 cm bij 0 cm. Met Noch als merk bent u verzekerd van hoogwaardige modelspooraccessoires die uw verzameling naar een hoger niveau tillen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je NOCH 0045849 TT Aan het zwemmen figuren Geverfd, Staand, Liggende kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NOCH 0045849 TT Aan het zwemmen figuren Geverfd, Staand, Liggende te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NOCH 0045849 TT Aan het zwemmen figuren Geverfd, Staand, Liggende bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor NOCH 0045849 TT Aan het zwemmen figuren Geverfd, Staand, Liggende is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 22,98 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,99. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Noch |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal 0 |
Productinformatie
| Merk | Noch |
| EAN | 4007246458493 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4007246458493 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NOCH 0045849 TT Aan het zwemmen figuren Geverfd, Staand, Liggende aankoopt