Gemaakt van hoogwaardige materialen, is deze officieel gelicenseerde Nintendo pluche zacht en mooi afgewerkt. De heldere kleuren van de pluche en de zorgvuldige details vieren een van de meest iconische personages van games. Deze pluche, gebaseerd op het iconische personage uit de Super Mario Bros. franchise, is het perfecte cadeau voor fans en verzamelaars van alle leeftijden. Kies uit verschillende kleuren en ontwerpen om de perfecte pluche te vinden. Officieel gelicentieerd door Nintendo.
Deze prachtig afgewerkte Super Mario - Peach knuffel heeft een hoogte van ongeveer 26 cm. Hij is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud tot en met volwassenen van 99 jaar oud. Deze pluche knuffel vereist geen app voor volledige functionaliteit en kan niet zelfstandig met het internet verbinden. Het is een perfecte aanvulling op de verzameling van zowel fan merchandise als game merchandise.
De Super Mario - Peach pluche is van hoge kwaliteit, gemaakt van zacht pluche materiaal dat wasbaar is. Hoogtepunten zijn onder meer het CE-markering, de veelkleurige uitvoering en de verpakking met de afmetingen 90 mm x 260 mm x 100 mm en een gewicht van 78 g. Deze knuffel met het iconische personage Super Mario zal zeker zowel kinderen als volwassenen bekoren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Nintendo Togetherplus - Super Mario - Peach Plush 26cm kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nintendo Togetherplus - Super Mario - Peach Plush 26cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nintendo Togetherplus - Super Mario - Peach Plush 26cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,90 voor Nintendo Togetherplus - Super Mario - Peach Plush 26cm is gemeten op 27-05-2025. De hoogste prijs was € 2395,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 2375,10. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Veelkleurig |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Super Mario |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 90 mm |
| Product hoogte | 26 cm |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 260 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 78 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3760259935290 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nintendo Togetherplus - Super Mario - Peach Plush 26cm aankoopt