Nintendo Switch OLED - Wit
- EAN: 0045496453435
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:26:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Nintendo Switch OLED in het wit is een geweldige toevoeging aan de Nintendo-familie. Met een opslagcapaciteit van 64 GB heb je genoeg ruimte voor al je favoriete games. Het systeem wordt geleverd met het Nintendo Switch OLED-systeem, linker en rechter Joy-Con controllers, Nintendo Switch Dock, Joy-Con Grip, Joy-Con polsbandjes, stroomkabel en HDMI-kabel. Het systeem is voorzien van Bluetooth 4.1 en heeft WiFi-connectiviteit. Met de 1 meegeleverde controller en 1 Ethernetpoort ben je meteen klaar om te spelen. Bovendien wordt de Nintendo Switch OLED geleverd met 2 jaar fabrieksgarantie en is het geschikt voor oplaadkabels en oplaadstations.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Coolblue Mediamarkt Dreamland Toychamp
- Bij Coolblue kun je Nintendo Switch OLED - Wit kopen voor de prijs van € 324,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nintendo Switch OLED - Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nintendo Switch OLED - Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 274,00 voor Nintendo Switch OLED - Wit is gemeten op 18-02-2026. De hoogste prijs was € 349,99 op 23-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 75,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Productinformatie
| Merk | Nintendo |
| Game platform | Nintendo Switch OLED |
| Model | NVIDIA Custom Tegra |
| MPN (Manufacturer Part Number) | n.v.t |
| Kleur | Wit |
| Personage | 1971349 |
Aansluitingen
| WIFI | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.1 |
| HDMI | Geen |
| Scart aansluiting | Geen |
Technische specificaties
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Verpakkingsgewicht | 1.53 kg |
| Zichtbare microfoon | Nee |
| 4K-gaming ondersteuning | Nee |
Levering
| Verpakkingsinhoud | Nintendo Switch OLED systeem Linker en rechter Joy-Con controllers Nintendo Switch Dock Joy-Con Grip Joy-Con polsbandjes Stroomkabel HDMI-kabel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| 4K-video ondersteuning | Nee |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 0 |
| Aantal controllers meegeleverd | 1 |
| Aantal ethernet poorten | 1 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Extern geheugenslot | Y |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor type oplader | Oplaadkabel Oplaadstation |
| HDR | Nee |
| Inclusief game(s) | Nee |
| Online lidmaatschap meegeleverd | Nee |
| Optische drive compatible media | Game Card |
| Personage van toepassing | Nee |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels |
| Talen container | en |
| Talen product | en |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Type indicator | Standard edition |
| Type input/output | HDMI USB |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | De wettelijke garantie duurt minstens 2 jaar. Garantie en service van partner aankopen verloopt rechtstreeks via de partner. |
| Verpakking breedte | 214 mm |
| Verpakking hoogte | 99 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Virtual Reality mogelijkheden | Niet geschikt voor VR |
EAN
| EAN | 0045496453435 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nintendo Switch OLED - Wit aankoopt