Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe + 3 maanden Online Lidmaatschap Bundel - Blauw / Rood
- EAN: 0045496453510
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
Met de Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe + 3 maanden Online Lidmaatschap Bundel in de kleuren blauw en rood, haal je het ultieme gaming plezier in huis. Het Merk Nintendo heeft deze bundel samengesteld voor de Nintendo Switch Game platform. Het model heeft een XK-serienummer met verbeterde batterijduur en heeft een opslagcapaciteit van 32 GB. Qua aansluitingen beschikt de bundel over WIFI, Bluetooth 4.1 en 1 HDMI-poort. Het pakket, met een verpakkingsgewicht van 1.65 kg, bevat onder andere de Nintendo Switch console, Joy Cons, Nintendo Switch houder, Mario Kart 8 Deluxe game en natuurlijk 3 maanden Online Lidmaatschap.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe + 3 maanden Online Lidmaatschap Bundel - Blauw / Rood bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 299,99 voor Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe + 3 maanden Online Lidmaatschap Bundel - Blauw / Rood is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 299,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Productinformatie
| Merk | Nintendo |
| Game platform | Nintendo Switch |
| Model | XK-serienummer met verbeterde batterijduur |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10003975 |
| Kleur | Mario Kart 8 Deluxe |
| Personage | Nintendo Super Mario |
Aansluitingen
| WIFI | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.1 |
| HDMI | 1 |
| Scart aansluiting | Geen |
Technische specificaties
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Verpakkingsgewicht | 1.65 kg |
| Zichtbare microfoon | Nee |
| 4K-gaming ondersteuning | Nee |
Levering
| Verpakkingsinhoud | Nintendo Switch console, Joy Cons (links & rechts), Nintendo Switch houder, Joy-Con houder, Nintendo Switch voeding, HDMI-kabel & Joy-Con polsbandjes, Mario Kart 8 Deluxe & 3 maanden Online Lidmaatschap. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| 4K-video ondersteuning | Nee |
| Aantal USB 2.0 poorten | 3 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 0 |
| Aantal controllers meegeleverd | 1 |
| Aantal ethernet poorten | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Extern geheugenslot | Y |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor type oplader | Oplaadkabel Oplaadstation |
| HDR | Nee |
| Inclusief game(s) | Ja |
| Online lidmaatschap meegeleverd | Ja |
| Optische drive compatible media | Blu-ray's |
| Personage van toepassing | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Talen container | fr nl |
| Talen product | en fr |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Type indicator | Special edition |
| Type input/output | HDMI USB |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | De wettelijke garantie duurt minstens 2 jaar. Garantie en service van partner aankopen verloopt rechtstreeks via de partner. |
| Verpakking breedte | 204 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 352 mm |
| Virtual Reality mogelijkheden | Niet geschikt voor VR |
EAN
| EAN | 0045496453510 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe + 3 maanden Online Lidmaatschap Bundel - Blauw / Rood aankoopt